Multi-Mam Balm - Multi-Mam


Toote kirjeldus


Multi-Mam Balm on soovitatav nibudel lõhede ennetamiseks ja nibuümbruse naha seisundi parandamiseks. Mittekleepuv ja kergesti absorbeeruv, kaitseb nibu ala taastades ja täiendades naha loomulikku rasu. Ei pea enne imetamist eemaldama.

Kasutusjuhendi allalaadimine

Kasutaja küsimused


Kas ma pean Multi-Mam Balm palsami enne imetamist eemaldama?
Ei, see on kahjutu allaneelamisel ning neutraalse maitse ja lõhnaga. Seda palsamit soovitatakse rinnale kanda kohe pärast imetamist – kui kasutada enne toitmist, võib see teha beebile rinna haaramise raskemaks.

Kui sageli ma pean Multi-Mam Balm’i kasutama?
Nii sageli, kui teile meeldib. Seda palsamit soovitatakse rinnale kanda kohe pärast imetamist – kui kasutada enne toitmist, võib see teha beebile rinna haaramise raskemaks.

Mind vaevavad jätkuvalt rinnanibude lõhed, mis on väga valulikud. Mida ma saan teha?
Parim lahendus on lõhede ravis kasutada esmalt kompresse, need toetavad niisket paranemist. Lõhede ennetamiseks ja naha pehmendamiseks saate te kasutada palsamit. Multi-Mam Balm on palsam, mis tugevdab ja parandab naha kudesid. Taimsetel koostisainetel põhinedes on sellel neutraalne maitse, see on kahjutu allaneelamisel ning annab optimaalse kaitse imetamise ajal ja terve päeva.

Mis on nibu probleemide põhjused?
Enamus nibude kahjustusi tulenevad ebakorrektsest rinna haaramisest; on tähtis, et enamus nibu tundlikust osast on tõmmatud sügavalt teie beebi suhu. Naha loomulikku kaitset nõrgendavate tootede (nt seebid ja šampoonid) kasutamine võib samuti põhjustada nibude lõhenemist. Ka seeninfektsioon, ekseem või kalduvus naha kuivusele on potentsiaalsed nibu probleemide põhjused.

Kui teil on probleeme või küsimusi, võtke meiega ühendust.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Balm
Average rating:  
 1 reviews
by Carol on Multi-Mam Balm

I just wanted to send a quick email to thank you for such an amazing product. There is absolutely no way that I could have continued to feed my daughter without the Multi-Mam Balm. I have recommended it in all of my breast feeding groups in Kildare, Ireland. Thank you so much.