Toimeained - Multi-Mam


Toimeained

Multi-Mam Kompresside ja Multi-Mam BabyDent’i peamine koostisaine on 2QR- kompleks (kõlab "to cure"). See looduslik, taimepõhine koostisaine neutraliseerib kahjulikke mikroobe, vältides nende limaskesta külge jäämist. 2QR-kompleks toetab loomulikku paranemisprotsessi ja taastab mikrofloora loomuliku tasakaalu. 2QR- kompleksil ei ole teadaolevaid kõrvaltoimeid.

Muli-Mam Balm palsam sisaldab taimseid õlisid, mis taastavad imetamise käigus nahalt kaotatud rasu, pakkudes optimaalset kaitset nibudele.

Mis see 2QR-kompleks on?

Üheks meie peamiseks koostisaineks on ülemaailmselt patenteeritud 2QR- kompleks. See kompleks on segu kõrgpuhastatud taimepõhistest polüsahhariididest.

2QR-kompleks neutraliseerib kahjulikud mikroobid ja väldib infektsiooni (mastiiti). Sellel on unikaalne toimemehhanism, mis blokeerib kahjulike bakterite kinnitumise inimkudedele. 2QR- kompleks toetab loomulikku paranemisprotsessi ja taastab loomuliku mikroobide tasakaalu.

To see how 2QR-complex works, watch the videoMulti-Mam Balm koostisaineteks on rahustavad ja niisutavad taimepõhised õlid..

Need tooted annavad kohese leevenduse ja töötavad neutraliseerides kahjulikke mikroobe, luues rahustava keskkonna ning toetades loomulikku paranemisprotsessi. Lugege rohkem kuidas Multi-Mam tooted töötavad ja millist toimet nad omavad.