Kuidas see toimib - Multi-Mam


Kuidas see toimib

Multi-Mam tooted ravivad ja väldivad imetamisest tingitud ebamugavustunnet ja pakuvad leevendust beebide hambumise vaevustele.

Multi-Mam Compresses ja Multi-Mam BabyDent sisaldavad 2QR-kompleksi. See aktiivne aine neutraliseerib kahjulikke mikroobe, loob rahustavad tingimused ja toetab keha loomulikku paranemisprotsessi.

Multi-Mam Balm ennetab naha lõhenemist ja taastab loomuliku rasu.

Meie õrnad kuid tõhusad tooted annavad teile ja teie beebile parima alguse, leevendades imetamisvaevusi – olulisim tegur paljude naiste otsusel lõpetada imetamine varem, kui nad sooviksid.

Rinnaga toitmine

Multi-Mam Compresses on ühekordselt kasutatavad kompressid mis annavad kohese leevenduse imetamisest tingitud vaevustele. Nad rahustavad nahka ja loovad niiske paranemiskeskkonna, väldivad infektsioone ning parandavad nibuümbruse nahka.

Multi-Mam Balm sisaldab taimseid õlisid, sheavõid ja Peg8 mesilasvaha, mis taastab ja täiendab nibude loomulikku lipiidkihti. See ennetab lõhenemist ja hoiab naha pehme, elastse ning terve. Ta pakub taimepõhist alternatiivi lanoliinile.

Hammastumine

Teame, et hammastumine ( hammaste tulek) võib olla raske protsess. Seetõttu oleme Multi-Mam tootesarja kaasanud leevendava BabyDent’i, et aidata beebit läbida see ebamugav ning sageli stressirohke aeg.

Multi-Mam BabyDent põhineb samuti looduslikel koostisainetel. See moodustab pehme kaitsva kihi ümber teie beebi igemete, rahustades ja leevendades ebamugavustunnet.

Multi-Mam toodete ohutus

Kõik Multi-Mam enesehoolduse sarja tooted on kahjutud, kui beebi neid alla neela. Neid ei pea nahalt enne imetamist eemaldama. Meie poolt kasutatud koostisained on enamasti looduslikest allikatest ja kõrg-kvaliteetsed. Need on kliiniliselt testitud, nende tõhusus ja ohutus on kinnitatud.