Miks kasutada Multi-Mam’i - Multi-Mam


Miks kasutada Multi-Mam’i

Multi-Mam enesehoolduse toodete innovatiivne sari võib lahendada probleeme emadel ja beebidel. Need tooted ennetavad ja ravivad nibude vaevusi, mis võivad ilmneda enne imetamist või selle ajal ning sarjas on ka spetsiaalselt väljatöötatud toode beebidele hammaste tuleku kergendamiseks.

Multi-Mam enesehoolduse tooted: probleemid ja lahendused

Ideaalis tunnete te beebit imetades end mugavalt ja lõõgastunult. Kuid tihti tuntakse ebamugavust, mis võib mõjuda teie enesetundele. Näiteks beebi ebakorrektne imetamise asend võib põhjustada nibude lõhenemist ja valulikuks muutumist, mis mõningal juhul võib viia infektsioonini. See võib rikkuda teie kogemuse ja viia mõttele, et peate lõpetama imetamise planeeritust varem.

Beebidele võib olla ebamugavaks hammastumine. Probleem võib ulatuda turses igemetest, häiritud unest ja ärritusest kuni kõhulahtisuseni. On selgelt oluline minimeerida teie beebi vaevusi.

Multi-Mam tootesarjas on Multi-Mam Compresses, Multi-Mam Balm, Multi-Mam Lanolin / Eestis mitte müügil/ ja Multi-Mam BabyDent. Looduslikud ja tõhusad ning nad on saadaval käsimüügis et teha elu emadele kergemaks.

Looduslikud koostisained

Meie toodetes kasutatud looduslikud koostisained sisaldavad taimepõhist bioaktiivset 2QR-kompleksi, taimedest saadud õlisid ja villarasva kõrgpuhastatud õli - lanoliini.Kuidas see toimib

Multi-Mam Balm ja Compresses leevendavad ja väldivad imetamisest tingitud vaevusi. Kompressid pakuvad kohest leevendust, neutraliseerivad kahjulikke mikroobe ning toetavad loomulikku paranemisprotsessi. Multi-Mam Balm kaitseb nibu imetamise ajal ning väldib lõhenemist. Multi-Mam BabyDent leevendab beebidel hammastumise vaevusi.