Küpsiste kasutamine - Multi-Mam

Küpsiste kasutamine sellel lehel

Küpsised ja nende kasulikkus teile
Pakkumaks teile parimat kasutajakogemust, kasutab meie veebileht küpsiseid, nagu seda teevad peaaegu kõik veebilehed. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis veebilehti külastades salvestatakse teie arvutisse või mobiiltelefoni.

Küpsised aitavad meil:

 • Teha meie veebilehe töö teile ootuspäraseks
 • Külastuskäigu kestel ning külastuste vahel pidada meeles teie seadeid
 • Parendada veebilehe kiirust/turvalisust
 • Võimaldada teil jagada veebilehte sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook
 • Veebilehte teie jaoks pidevalt täiustada
 • Teha meie turundus veelgi tõhusamaks

Me ei kasuta küpsiseid:

 • Kogumaks privaatseid isikuandmeid (ilma teie eriloata)
 • Kogumaks tundlikku informatsiooni (ilma teie eriloata)
 • Reklaamivatele võrgustikele andmete jagamiseks
 • Privaatsete isikuandmete jagamiseks kolmandatele osapooltele
 • Müügi vahendustasusude maksmiseks

Kõikide meie poolt kasutatavate küpsiste kohta saate rohkem infot alljärgnevalt

Meile küpsiste kasutamisloa andmine
Kui teie tarkvara seaded, mida kasutate selle veebilehe vaatamiseks (teie brauser) lubab küpsiseid, eeldame, et meie veebilehe kasutamist jätkates olete meie veebilehel olevate küpsistega nõus. Kui soovite meie veebilehe küpsiseid eemalda või mitte kasutada, siis lugege allpool olevat juhendit, kuid nii toimides võib see tõenäoliselt tähendada, et meie leht ei pruugi töötada nii, nagu te võite eeldada.

Küpsiseid kasutame oma veebilehe töös sealhulgas:
Teie otsinguseadete salvestamiseks. Võimaldamaks teil lisada kommentaare meie veebilehele. Neid küpsiseid ei saa vältida muul viisil, kui mitte kasutada meie veebilehte.

Kolmanda osapoole funktsioonid
Meie veebileht, nagu enamus veebilehti, sisaldab funktsionaalsust kolmandatelt osapooltelt. Levinud näide on sisalduv YouTube’i video. Meie veebileht sisaldab järgnevat, mis kasutab küpsiseid: YouTube. Küpsiste väljalülitamine välistab tõenäoliselt kolmandate osapoolte poolt pakutavad funktsioonid.

Sotsiaalmeedia veebilehtede küpsised
Te võite kergesti like’ida või jagada meie lehe sisu näiteks Facebook’is või Twitter’is, me oleme oma lehele lisanud ka jagamise nupud. Küpsised ja seaded Facebook’i ja Twitter’i poolt. Privaatsuse määr siinkohal erinevate sotsiaalvõrkude puhul varieerub ja sõltub privaatsusseadetest, mida olete neis võrkudes enda jaoks seadistanud.

Anonüümsed külastusstatistika küpsised
Me kasutame küpsised külastusstatistika koostamiseks nt palju inimesi on meie veebilehte külastanud, millist tehnoloogiat nad kasutavad (nt Mac või Windows, mis aitab meil tuvastada, kui meie veebileht ei tööta nii, nagu ta peaks töötama kõnealuse tehnoloogia korral), kui kaua on nad meie lehel, millist lehekülge nad vaatavad jne. See aitab meil pidevalt veebilehte arendada. Sellised nö analüütilised programmid ütlevad meile ka, anonüümsel baasi, kuidas inimesed on jõudnud sellele lehele (näiteks läbi otsingumootori) ja kas nad on ka varem meie veebilehte külastanud – see aitab meil panna rohkem raha teile pakutava teenuse arendamisse, kui turundusse.

Me kasutame Google Analytics’it.

Küpsiste väljalülitamine
Te võite küpsiseid harilikult välja lülitada oma brauseri seadeid korrigeerides – küpsiste lubamisest nende peatamiseni. Välja lülitamine võib aga tõenäoliselt piirata nii meie, kui ka paljude teiste veebilehtede sisu funktsionaalsust kuna küpsised on enamuse kaasaegsete veebilehtede standardseks osaks.

Võib juhtuda, et muretsete arusaama pärast küpsiste seotusesest nö ”nuhkvaraga’’. Selle asemel, et küpsiseid välja lülitada teie brauserist, võite leida, et nuhkvaravastane tarkvara saavutab sama eesmärgi kustutades automaatselt ohtlikeks peetud küpsised.